Naše služby

Záruka nadstandardního pokoje*

Nadstandardní pokoj s vlastní koupelnou a plnohodnotným lůžkem pro partnera/doprovod je Vám k dispozici po celou dobu hospitalizace, od příjmu až do propuštění. 

*platí pro plánovaný císařský řez

Není nutný pobyt na JIP

Z operačního sálu se přesunute ihned na pokoj na oddělení šestinedělí. Budete-li mít k dispozici doprovod, může s Vámi na pokoji po celou dobu být i Vaše miminko. Žádná separace.

Rodiče jsou aktivní součástí porodu

Vidět miminko od prvního okamžiku... Jeho první pohyby, grimasy, první nádech... Pozorovat ho během dotepávání pupečníku a ten si pak přestřihnout. ANO! Rodiče jsou u nás aktivní součástí porodu i při císařském řezu. 

Doprovod non-stop 

po Vašem boku

Nemusíte být sama! Pokud budete chtít, Váš doprovod může být všude s Vámi - při příjmu, na operačním sále, na pokoji na šestinedělí... Manžel, partner/ka, kamarád/kamarádka, maminka, dula... A klidně se u vás mohou vystřídat. 

Možnost jíst a pít 

ještě v den operace

Ráno se můžete v klidu doma nasnídat, napít se můžete ještě 2 hodiny před operací. Po zákroku je možné opětovně konzumovat jídlo a nápoje již po několika hodinách, což přispívá k pohodlné rekonvalescenci.

Dotepání pupečníku

U všech dětí, které nepotřebují okamžitou lékařskou pomoc neonatologa, věnujeme pozornost dotepání pupečníku po dobu minimálně 90 sekund.

Bonding skin-to-skin 

ihned a po celou dobu operace

Bonding během operace je pro nás klíčový. Pokud to situace dovoluje, umožňujeme rodičce přiložit miminko na kůži ihned během operačního zákroku. Tento okamžik propojení je pro vás oba důležitý a podporuje začátek budování zdravého vztahu.

Skvělé estetické výsledky

V našem Centru víme, že jizva na kůži je naší vizitkou. Vždy děláme maximum pro to, abychom dosáhli optimálního kosmetického výsledku celé operace. 

Připravujeme pro Vás...

Moderní technologie pro komfortní zážitek

Procházka džunglí nebo pohled na západ slunce nad mořskou hladinou během operace? To u nás bude možné! Využijeme prvky virtuální reality, které transformují Vaši zkušenost s operací v příjemný a relaxační okamžik. V případě, že bude miminko potřebovat ošetření pediatrem, nabídneme Vám prostřednictvím VR brýlí trojrozměrný pohled na novorozenecké lůžko v reálném čase. O nic tak nepřijdete.