O nás

Centrum pro porod císařským řezem je součástí #PorodniceRakovník. Porodnice, ve které rozumíme, že každý porod je jedinečný. Právě proto jsme se již před několika lety rozhodli klást důraz na individualizovanou péči, která odpovídá potřebám každé ženy a její rodiny. V naší porodnici se snažíme vytvářet prostředí plné lásky, podpory a porozumění.

Zároveň jsme si vědomi toho, že některé cesty k rodičovství mohou vyžadovat odlišný přístup. Statistiky ukazují, že kolem 25% žen porodí císařským řezem. Z tohoto důvodu jsme zřídili Centrum pro porod císařským řezem - místo, kde poskytujeme stejnou kvalitu péče i pro ženy, které rodí císařským řezem, a pro miminka, která z nějakého důvodu musí přijít na svět #břichemven. Chceme, aby tyto ženy zažívaly stejnou podporu, respekt a empatii jako všechny naše klientky.

Vaše spokojenost a pohoda jsou pro nás prioritou, a jsme tu, abychom vám poskytli nejlepší možnou péči během vaší cesty k narození miminka. Děkujeme vám za důvěru, se kterou s námi sdílíte tento krásný a intimní okamžik života.


Za celý tým Porodnice Rakovník

MUDr. Tereza Zobalová